Özel Ders Eğitimleri

Kendo, İaido veya Jodo özel ders almak isteyen kişiler için düşünülmüş eğitim programlarıdır. Bu eğitimler öğrenci ve eğitmenin programına göre kararlaştırılan yer ve saatlerde yapılır. 8 yaşından 60 yaşına kadar özel ders aikido eğitimi almak isteyenler için haftanın hergünü sabah 6.00’dan akşam 23.00’a kadar bir çok seçenek bulunmakta.

Eğer istenirse özel ders eğitimini almak isteyen kişiler kendi imkanları ile çalışma yerlerini kurabilirler. Eğitmenin onayı ve tavsiyeleri doğrultusunda kurulacak olan çalışma mekanı Kendo, İaido veya Jodo antrenmanının yapılmasına elverişli olmalıdır.

Eğitimlere katılmak isteyen yetişkinler için öncelikle bir ön değerlendirme özel dersi yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında öğrencinin antrenmanlara katılma isteği vede spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir. Aynı zamanda Kendo, İaido ve Jodo sanatı ve Kenmode Ken Akademi hakkında bir sunum yapılır.

Özel ders için öğrenci veya öğrencilerin eğitmenle yüzyüze konuşmaları gerekmektedir.

Özel ders değerlendirme eğitimlerine katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.